Gary Gaddis

Gary Gaddis

Dr. Gary Gaddis yra skubiosios medicinos profesorius Vašingtono universitete, Šv. Louis Medicinos mokykloje, kuri įsikūrusi Šv. Louis mieste, Misūryje, JAV. Šv. Louis miestas išsidėstęs prie didžiausios Amerikos upės – Misisipės, 400 kilometrų į pietvakarius nuo Čikagos. Dr. Gary Gaddis yra rezidentų mokslinių tyrimų vadovas Vašingtono universitete. 

Anksčiau jis daugiau nei 15 metų buvo Kanzaso miesto Šv. Luko ligoninės Skubiosios medicinos tarybos pirmininkas. Šv. Luko ligoninė yra svarbus įvairių rezidentūrų mokymų centras, priklausantis Kanzaso miesto Medicinos mokyklai, Misūrio universitetui. 

Dr. Gary Gaddis turi daug atsakomybių, vienos jų:

  • Vadovauti Bazinių skubiosios medicinos mokslinių tyrimų įgūdžių (Emergency Medicine Basic Research Skills, EMBRS) kursui (nuo 2017 m.). Kursą organizuoja Amerikos skubiosios medicinos kolegijos padalinys Irvinge, Teksase, JAV. EMBRS yra apžvalginio tipo kursas, trunkantis 10 dienų, skirtas susipažinti su mokslinio tyrimo ir statistine metodologija. EMBRS gali dalyvauti visi suinteresuot skubiosios medicinos gydytojai, dažniausiai kursą studijuoja Amerikos SMG, tačiau būna ir dalyvių iš kitų šalių;
  • Vadovauti įvairiuose Amerikos skubiosios medicinos kolegijos rengiamuose tarptautiniuose kongresuose;
  • Atlikti įvairias klinikines studijas, bendradarbiaujant su ligoninės farmakologais, klinikinės farmakologijos ir skubiosios medicinos rezidentais. 

Dr. Gaddis pasisako už kvalifikuotą ir efektyvią pacientų priežiūrą, yra liberalios procedūrinės sedacijos šalininkas, atliekant skausmingas ar nemalonias intervencijas. 

Dr. Gaddis buvo apdovanotas Peter Rosen prizu, įsteigtu Amerikos skubiosios medicinos akademijos (American Academy of Emergency Medicine, AAEM). Šis prizas pavadintas vieno iš skubiosios medicinos įkūrėjo Jungtinėse Valstijose garbei, dėl jo akademinio indėlio į AAEM organizaciją.