Camilo E. Gutierrez

Camilo Gutierrez yra tarptautiniu lygiu žinomas vaikų skubiosios medicinos gydytojas. Jis turi sukaupęs daug klinikinio darbo, dėstymo ir ekspertinio konsultavimo patirties vaikų skubiosios medicinos srityje. Šiuo metu yra pediatrijos ir skubiosios medicinos bendradarbis profesorius George Washington universiteto Medicinos ir sveikatos mokslų mokykloje. Taip pat dirba gydytoju vaikų skubiosios pagalbos skyriuje vienoje iš Vašingtono ligoninių. 

Per paskutinius 10 metų dirbo gydytoju ir dėstytoju Harvardo ir Bostono universitetuose, kurie turi jungtinę pediatrijos rezidentūros programą. Jis buvo Masačiusetso vaikų skubiosios medicinos patariamojo komiteto pirmininkas ir vadovas. 

Camilo Gutierrez užėmė įvairias pareigas šiose organizacijose: Amerikos skubiosios medicinos gydytojų koledže (ACEP), Akademinės skubiosios medicinos draugijoje (SAEM), Amerikos skubiosios medicinos akademijoje (AAEM), Tarptautinėje skubiosios medicinos federacijoje (IFEM). 2016 m. rudenį buvo vienas įkūrėjų ir tapo tarybos nariu Lotynų Amerikos vaikų skubiosios medicinos draugijos (SLEPE). 

Dr. Gutierrez yra pripažintas prelegentas Jungtinėse Amerikos Valstijose ir keliolikoje kitų šalių, kur per paskutinius 10 metų pristatė daugiau nei 90 pranešimų, parašė daugiau nei 40 publikacijų. Jo domėjimosi sritys yra: edukacija, pediatrinių ūmių būklių sistemų kūrimas, vaikų traumų ir kritinių būklių valdymas skubiosios medicinos skyriuje, ultragarsas, šokas, sunkių kvėpavimo takų valdymas ir procedūrinė sedacija.