Kontaktai

+37062255880
konferencija@smp.lt

Kaunas

LSMU

Gegužės 22-27, 2022
Gegužės 22-24 Programa miestui
Gegužės 25 Konferencijos dirbtuvės
Gegužės 26-27 Konferencija

Konferencija prasideda už:

Apie konferenciją

Laikas: LITSEM2022 prasideda 05.26 dieną 14 valandą. Registracija nuo 13 valandos. Kviečiame atvykti anksčiau, nes nuo 13 valandos fortepijonu koncertuos Martynas Šiaulys – džiazo pianistas.

Vieta: 05.26 plenarinė sesija vyks Nacionaliniame Kauno Dramos Teatre Laisvės al. 71.

05.27 vyks trys lygiagrečios sesijos BLC konferencijų centre K. Donelaičio g. 62 ir kaimynystėje esančiame Nacionaliniame M.K.Čiurlionio dailės muziejuje V.Putvinskio 55.

Kalba: LITSEM2022 metu vyks sinchroninis vertimas: vertimą realiu laiku iš anglų kalbos bus galima klausyti per ausines (rezervavusiems).

Maitinimas: 05.26 Nacionaliniame Kauno Dramos Teatre veiks teatro kavinė, joje bus galima įsigyti gėrimų ir užkandžių. 05.27 užkandžiai, kava ir pietūs konferencijos dalyviams bus teikiami nemokamai. Užkandžiai bus BLC konferencijų centro foje, o pietausime keliose skirtingose vietose, o nuorodas, kur valgyti gausite su dalyvio kortele, tad ją laikykite šalia.

Programa: naujausią programos versiją rasite čia: https://litsem2022.lt/lt/conference/ ši šiek tiek keičiasi, nes mūsų pranešėjų gretos taip pat nepastovios. Kai kas užstrigo Ukrainoje, o yra kas neatvyksta dėl asmeninių aplinkybių.

Kvalifikacinės valandos ir sąskaitos faktūros: už dalyvavimą konferencijoje ir praktinėse dirbtuvėse bus teikiami kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai. Esant poreikiui sąskaitai faktūrai – rašykite į konferencija@smp.lt.

Apie dirbtuves

 • Kviečiame registruotis į šias praktines dirbtuves, kuriose dar turime vietos:

https://litsem2022.lt/lt/bilietai/ekg-dirbtuves/

 • Dirbtuvių vieta, laikas ir trukmė nurodyta čia: https://litsem2022.lt/lt/workshops/
 • Taktinės medicinos dirbtuvės vyks LSMU SPS Eivenių g.2; DPV dirbtuvės vyks MLK Eivenių g.4. Visos kitos dirbtuvės vyks BLC centre.
 • Deja dėl dėstytojų planų pasikeitimų ar dėl nepilnos grupės nebevyks šios dirbtuvės: pakopinės kompetencijos; SPS vizija; Wellness. Rašykite konferencija@smp.lt dėl pinigų grąžinimo.

 

Papildomos veiklos

 • Pasižymėkite čia: https://forms.gle/qgc3LWhCsBqS2svJ8

  – Susitikime skubiosios medicinos savaitės renginiuose  „Kaunas gaivina“  Pub quiz of emergencies, kur neformalioje aplinkoje pabendrausime su skubiosios medicinos gydytojais.

  – kviečiame susitikti konferencijos vakarienėje 05.26 dieną 19 valandą laisvalaikio erdvėje „Sandėlis“ Muziejaus g. 8, Kaunas. Registracija čia: Konferencijos vakarienė.

  – Medicinos darbuotojai privalo rasti būdų atsipalaiduoti, ieškokime jų kartu. Kviesime pasidžiaugti laisvalaikio programa skirta tik konferencijos svečiams su nemokamu įėjimu į Kauno muziejus konferencijos dalyviams, ekskursijomis ir kitomis veiklomis. Jeigu norite kažkurioje veikloje dalyvauti  – pasižymėkite čia: https://forms.gle/qgc3LWhCsBqS2svJ8 (iki 05.23):

  Gegužės 27 dieną 18 valandą – meno terapijos užsiėmimas BLC centre. Ves profesionalus meno terapijos specialistas Vytautas Tautkevičius

  Gegužės 27 dieną 18 valandą – stalo žaidimų vakaras su Tomu Mauručaičiu bare Hogas Brastos g. 19

  Gegužės 27 dieną 18 valandą – jogos užsiėmimas su Lina

  Prochorova BLC centre

  Gegužės 27 dieną 19 valandą bėgimo treniruotė su Martynu Dainų slėnyje

  Gegužės 26 d. 11:00 | Trukmė 1,5 val. | „Pasivaikščiojimai Kaune“

  Kur, kuo ir kaip gyveno tarpukario inteligentai, kūrę laikinąją sostinę Kaune. Apie tai išgirsite pasivaikščiojimo metu V. Putvinskio gatve, dar kitaip vadinama ambasadorių gatve. Tarpukario architektūra, iškilios asmenybės, iki šių dienų išlikę autentiški kiemai ir jų istorijos.

  Apie viską pasakos „Pasivaikščiojimai Kaune“ gidė Ramunė Vlasenkienė

  Gegužės 27 d. 17:30 | Trukmė 1,5 val. | Kaunas – gerai saugoma paslaptis

  Vietiniai žino – geriausios miesto vietos nėra akivaizdžiai matomos. Tad šiame ture mes kirsime pačias intensyviausias gatves ir pasivaikščiosime po mažas gatves, skverus, parkus ir kiemus. Šios paslėptos vietos mums papasakos istorijas apie Kauno meną, kultūrą, įdomias asmenybes. Ar žinojote, kad vienas žymus Niujorkietis, meno judėjimo pradinininkas, Joko Ono ir Džono Lennono draugas yra gimęs ir gyveno čia visai netoliese, už kampo? O gal norėsite užlipti prie fontano ir pasijusti lyg Paryžiuje arba Romoje?

  19 val. ekskursija po parodą Kaunas-Vilnius: nuversti kalnus“, trukmė – 1 val. Vieta: Laikinoji M. K. Čiurlionio galerija, A. Mackevičiaus g. 27 (dar žinoma kaip Pelėdų kalnas).

  18:30 interaktyvi ekskursija „Liaudies muzikos instrumentų šalyje“, trukmė – 1 val. Vieta: Tautinės muzikos skyrius, L. Zamenhofo g. 12

  18:30 ekskursija „Kauno pilies istorijos mozaika“, trukmė – 45 min. Vieta Pilies skyrius, Pilies g. 17 (dar žinoma, kaip Kauno pilis)

  18:30 ekskursija „Apie Žaliakalnį. Muzikai“, trukmė – 1,5 val. Vieta: M. ir K. Petrauskų skyrius, K. Petrausko g. 31

  18:30 ekskursija „Mano darbas taurus“; trukmė – 45 min. Vieta: J. Gruodžio skyrius, Salako g. 18

Skubios medicinos savaitė

Gegužės 22-24. Sekmadienis – antradienis. Supažindinsime Kauną su skubios medicinos bendruomene viešuose renginiuose. Planuojama kultūrinė programa, susitikimai su medicinos profesionalais diskusijoms ir daug kitų veiklų. Skaityti daugiau.

Gegužės 25. Trečiadienis. Skubios medicinos dirbtuvių diena, kurios metu per praktinius užsiėmimus galėsite įgyti naujų įgūdžių aptariant greituosius ultragarso protokolus, kvėpavimo takų palaikymą ir dirbtinę plaučių ventiliaciją, pasigilinti į pediatrijos, neurologijos, traumatologijos ir kitas temas Skaityti daugiau.

Gegužės 26-27. Ketvirtadienis ir penktadienis. Lietuvos ir užsienio valstybių lektoriai apžvelgs šiuo metu aktualiausias skubios medicinos problemas. Konferencija vyks po tris sesijas vienu metu, tad kiekvienas specialistas galės rasti atsakymų į sau svarbius klausimus. Skaityti daugiau.

Kaunas - Europos kultūros sostinė

Kaunas laukia jūsų! Europos kultūros sostinės renginiai ir detalesnė programa čia: https://kaunas2022.eu

Apie konferenciją

Skubios medicinos bendruomenė auga ir vienija įvarių sričių gydytojus, slaugytojus ir GMP darbuotojus, o bendras darbas užtikrina kokybišką paslaugų teikimą, kas visada buvo tarsi „vartai į ligoninę“ –  gera pradžia paciento sveikimui ir jo požiūriui į visos ligoninės darbą. Pandemijos metu skubios pagalbos skyriaus veikla tapo ypatingai svarbi, nes prastėjant ambulatorinių paslaugų prieinamumui, esant apsunkintai situacijai ligoninių stacionaruose reikalinga teikti ne tik neatidėliotinas paslaugas, bet ir užtikrinti savalaikę diagnostiką ir gydymą dideliam pacientų kiekiui. Šiandien tai taip pat sveikatos apsaugos sistemos „saugumo tinklas“, kur teikiamos paslaugos kompensuoja pandemijos metu kilusias sveikatos priežiūros problemas.

Skubi medicina yra besivystanti medicinos sritis Lietuvoje, o pirmieji šios specialybės gydytojai Lietuvoje pradėjo dirbti 2018 metais. Šiandien tai patikimi priešakinių gretų gydytojai, vystantys mokslinę veiklą ir naujus skubios pagalbos vadybos projektus. Tai įmanoma tik užtikrinant bendradarbiavimą su kitų medicinos sričių kolegomis, todėl šis renginys bus puiki proga kartu diskutuojant atrasti tolimesnio vystymosi galimybes.

Konferencijoje dalyvaus įvairių sričių gydytojai specialistai iš Lietuvos, Europos ir JAV, o taip pat bus proga sudalyvauti Kauno kaip Europos kultūros sostinės renginiuose

Registracija vyksta perkant bilietą į konferenciją ar dirbtuves

Visi mokėjimai vykdomi Všį Lietuvos skubiosios medicinos akademija. Adresas: Eivenių gatvė 2, Kaunas. El. paštas: liesmed@gmail.com